Maxisize Купити в Аптеці

Крем не можна купити в аптеці

Крем Maxisize не продається в аптеках. Купити крем для збільшення пеніса можна тільки на офіційному сайті в Україні. Для замовлення потрібно заповнити форму на сайті і відповісти на питання оператора. Крем доставлять поштою анонімно післяплатою.

Maxisize використовується не тільки для збільшення пеніса, але і для поліпшення ерекції, підвищення лібідо, збільшення тривалості статевого акту. Крем не є ліками і не викликає звикання. В результаті використання крему досягається позитивний результат вже через тиждень.

Чи можна Maxisize використовувати перед сексом

Крем наноситься безпосередньо на член масажними рухами. Через півгодини після нанесення за рахунок розчулення кровообігу і зростання тканини члена, його розмір збільшується, а чоловік відчуває прилив енергії і сексуальне збудження.

Як довго можна використовувати крем

Однією баночки крему вистачає приблизно на 15 днів використання. Ефективність крему залежить від анатомічних особливостей організму. У 97% випадків через місяць використання пеніс збільшується на 5 см в довжину і на 60% в товщину. Замовити крем можна на сайті.