Відгуки про Maxisize

 • Тимофій
  Ми з дружиною разом вже 4 роки. У нас спільна праця, спільні друзі і захоплення. Але ось в пастелі було не так все райдужно. Виною всьому був розмір мого пеніса. Якось дружина купила Maxisize. Спочатку я навіть трохи образився. Але вже через тиждень побачив результат. А через місяць розмір мого члена став на 5 см більше. Дружина в захваті, як і я!
  Maxisize
 • Богдан
  У мене були проблеми з ерекцією. Звертався до лікаря, але нічим не допомогли. Як не дивно допоміг мені Maxisize. За два тижні використання мій пеніс значно збільшився. Я став впевненіше в собі, і проблема з ерекцією зникла сама собою. Якщо намазати член перед статевим актом, то взагалі відчуваю себе статевим гігантом.
  Maxisize
 • Максим
  Maxisize врятував мені життя! Точніше позбавив від нудьги і одноманітності. Тепер, що ні ніч - то свято і для мене, і для дружини. Навіть не біда, що спимо зовсім мало. Від використання крему у мене не тільки збільшився пеніс (+6 см), але і стала більш сильна ерекція, а статевий акт став досягати 2 годин.
  Maxisize
 • Олександр
  У мене не складалися відносини з дівчатами. Точніше, всі вони говорили, що я хороший хлопець, але не більше. Причина виявилася в скромному розмірі мого пеніса. Пробував всякі народні рецепти, але нічого не допомагало. Maxisize допоміг вирішити мені мою проблему. За 2 місяці пеніс збільшився на 5 см і став значно товщі.
  Maxisize
 • Нікіта
  Наношу Maxisize на член перед статевому актом. Іноді це робить моя дівчина разом з масажем. Член стає значно більше. Наш секс стає більш тривалим і яскравим. Я від крему просто в захваті. А дівчина тепер зазнає оргазм кожного разу, а не від випадку до випадку.
  Maxisize
Рейтинг користувачів Maxisize
4.1
26