Досвід використання Maxisize

Тюбик крему для збільшення пеніса Maxisize

Подарував жартома, а допоміг всерйоз

Мене звуть Майкл і я живу в Мехіко. У мене є кращий друг - Сем. Ми з ним знайомі ще з раннього дитинства. Він класний хлопець, але дуже вже боязкий. Такий типовий ботанік. Після коледжу він одружився, але буквально через рік розлучився і став ще більш замкнутим. Як то раз ми з ним сиділи, пили пиво після роботи, і він розповів мені про свою проблему. Виявляється його дружина пішла від нього через те, що він не міг задовольнити її в ліжку. У Сема був маленький член, і це його сильно засмучувало.

Коли у Сема був день народження, я зробив йому подарунок - купив кілька тюбиків крему Maxisize. Я не сильно вірю в усі такі штуки, але подумав, що раптом допоможе. Тим більше, що Сем був у повній депресії. Він намагався зустрічатися ще з кількома дівчатами, але все його відносини закінчувалися після невдалого сексу.

Ми зустрілися з Семом через 2 місяці, і я його навіть не відразу впізнав. Таким щасливим я його давно не бачив. Виявляється, Сем спробував крем Maxisize, і він подіяв. Сем розповів, що його член збільшився на 6 сантиметрів в довжину, а ще став набагато товщі, ніж раніше. Сем перестав боятися інтимних відносин, він знайшов собі дівчину і займається з нею сексом щодня. Він мені був шалено вдячний за те, що я йому подарував саме Maxisize.

Після такої розповіді, я вирішив спробувати крем і на собі, хоча у мене і немає особливої ​​проблеми з розміром члена. Вже після тижня використання мій член також став більше, і моя дружина була в повному захваті від нових поз і більш тривалих статевих актів.

Пеніс збільшився за допомогою Maxisize на 3 см

Зараз я користуюся кремом лише зрідка, коли хочу чогось більш гарячого. Але результат дійсно класний, причому він не на один день, а залишається назавжди. Рекомендую спробувати його всім чоловікам. Ви точно не пошкодуєте.

Як користуватися Maxisize

Крем Maxisize дуже зручно використовувати і навіть його нанесення вже приносить задоволення, так як наносити потрібно масажними рухами. Після нанесення крему немає ні печіння, ні інших неприємних відчуттів. Навпаки, відчувається тепло і прилив енергії. А через 30 хвилин видно, що член став значно більше.

Я вважаю, що крем Maxisize дійсно кращий крем для збільшення пеніса. Він працює на всі 100%. А спосіб його використання робить його ще і економічним. Цей крем прекрасна альтернатива для тих чоловіків, у яких є якісь проблеми в інтимній сфері. Та й тим, у кого немає ніяких проблем, цей крем теж сподобається. Він піднімає сексуальні відносини на новий рівень чуттєвості. Будь-яка жінка відразу помітить зміни і буде любити Вас ще сильніше.

Maxisize потрібно наносити масажними рухами

Для застосування крему зовсім не обов'язково ходити до лікаря, здавати купу аналізів. Якщо у вас немає хвороб серця і алергії на компоненти крему, то ви його можете сміливо використовувати. Причому крем не тільки допомагає впоратися з фізичними проблемами, але і з психологічними. Як тільки ви побачите, яке задоволення отримує ваша партнерка, самооцінка дуже сильно виросте.

Досвід використання гелю

Я використовую крем завжди перед сексом. Спочатку я приймаю душ, потім моя дружина завдає мені крем на пеніс. Вона робить мені фантастичний масаж, який ми зазвичай поєднуємо з прелюдією. Вже через пів години після нанесення крему у мене такий приплив сил, що я готовий займатися сексом всю ніч. Одного тюбика при щоденному використанні вистачає на 15 днів.