Як збільшити член содою

способи застосування харчової соди для збільшення члена

Коли ви шукаєте варіанти як збільшити пеніс за допомогою соди, значить, відчуваєте невдоволення габаритами чоловічої гідності.

Щоб уникнути радикальних заходів, варто використовувати рекомендовані цілителями методики, здатні наростити статевий орган, усунути психологічний комплекс.

Як збільшити член содою

Перед процедурами збільшення в домашніх умовах розміру члена в товщину або довжину необхідно виконати попередню підготовку. Для цього слід скористатися деякими рекомендаціями:

 1. Купіть великий пакет з харчовою содою. Не намагайтеся економити, знайдіть дорогий варіант, в якому відсутні сторонні домішки.
 2. Неодмінно виконайте пробу на відсутність алергії від питної соди. Не ризикуйте змочувати пеніс содою без такої процедури. Для цього потрібно змочити ліктьовий згин, а потім нанести туди трохи продукту. Через годину подивіться на стан шкіри: якщо почервоніння відсутня, немає сверблячки, сміливо починайте експериментувати з чайною содою.
 3. Чоловічий член необхідно підготувати до терапії, попередньо його розпарити теплою водою. Виконуйте процедуру, використовуючи тканинний компрес.
 4. Заготовте додаткові масажні компоненти, щоб змінити розмір чоловічої гідності (в разі їх необхідності в рекомендованому рецепті збільшення члена будинку).
 5. Щоб маніпуляції були максимально комфортними, при збільшенні розміру члена з чайною содою запасіться гігієнічними серветками, як сухими, так і вологими, що допомагають швидко знімати надлишки соди з епідермісу і слизової.

Питання: Чи допомагає сода в поєднанні з вакуумною помпою?

Відповідь: Так. Спочатку нанесіть продукт на пеніс, потім прикріпіть до нього помпу, використовуючи її за інструкцією. Завдяки комбінації методик результат істотно посилюється.

Підготовка до збільшення члена содою

Розбираючись в темі, чи можна содою збільшити розмір члена, слід вивчити різні способи використання продукту:

 1. Нанесіть оливкову олію на поверхню пеніса - воно повноцінно виконує пом'якшення ніжної шкірки. Потім приходить черга використання соди. Її необхідно нанести акуратними масажними рухами. Маніпуляцію потрібно продовжувати кілька хвилин, потім ретельно змити залишки соди водою і змастити член зволожуючим кремом, що допомагає запобігти роздратування.
 2. Чи збільшує сода член при розпарювання його у ванні? Так, це дієвий спосіб для миттєвого зростання гідності. Як користуватися содою в цьому варіанті? Розведіть 1 ст. л. речовини в теплій воді (досить 1 л рідини). У ванночку помістіть дітородний орган на чверть години. Після процедури змийте залишки складу, нанесіть зволожуючий крем.
 3. Як засіб збільшення члена рекомендують використовувати соду з медом, розмішавши продукти в рівних пропорціях. Нанесіть мазь на геніталії, зачекайте кілька хвилин, потім помасажуйте пеніс руками. Подібний рецепт, крім збільшення габаритів, підвищує чутливість у головки органу, що корисно перед сексуальним контактом для посилення відчуттів.

Увага!Щоб досягти максимальної ефективності, необхідний рідкий натуральний бджолиний продукт. Синтетичний мед шкідливий в цій справі.

Про те, як впливає сода на чоловічу гідність, написано багато статей. Содові компреси - доведений варіант збільшення габаритів пеніса. Приготуйте міцний розчин (1 ст. Л. На склянку злегка підігрітої води). У нього опустіть марлю, потім оберніть тканиною член, чекайте п'ять хвилин. Використовуючи таку методику, вийде гарантовано наростити габарити геніталій!

Питання: Яким чином содою користуватися при прийнятті ванн? Чи вірно, що подібна процедура збільшує габарити пеніса?

Відповідь: Дійсно, якщо бажано домогтися результату в комфортних умовах, слід додавати соду безпосередньо в ванну. Продукт посилить чутливість головки, дозволяючи економити час при водної процедурою.

Розташувавшись у ванній, виконуйте обережні рухи по витягуванню пеніса. Для цього обхопіть орган двома пальцями, якими рухайте в сторону головки. Неодмінна умова: відсутність болю, печіння або іншого дискомфорту. Якщо такий стан спостерігається - припиніть процедуру. Методика витягування члена у ванній - прекрасний варіант забезпечення правильного функціонування судин.

Як діє сода в справі збільшення чоловічого органу

Щоб розібратися, чому підходить харчова сода для збільшення чоловічої гідності, слід трохи розібратися в корисних якостях продукту:

 1. Сода забезпечує місцеве подразнення епідермісу, яке провокує активізацію кровообігу. Після цього пеніс тимчасово розбухає.
 2. Після цього посилюється ерекція, що актуально при деяких інтимні проблеми.
 3. Речовина забезпечує швидкий результат. Використовуючи будь-який рецепт, можна домогтися миттєвого збільшення пеніса, ніж приємно здивувати свою статеву партнерку.
 4. Реальне збільшення чоловічої гідності відбувається без використання таблеток або хірургічного втручання.
 5. Речовина коштує дешево, придбати його легко.

Чи правда що сода збільшує член

Питання: Чи правда, що можна наростити содою член? Реально збільшити чи дітородний орган цією речовиною?

Відповідь: Так, це правда, що сода творить чудеса щодо геніталій. Гідрокарбонат натрію відмінно розріджує кров, ніж допомагає при гімнастики, спрямованої на зростання пеніса.

Рідка кров активно розподіляється всередині сечостатевої системи. Речовина запобігає ймовірність утворення тромбів, які є ускладненнями при виконанні масажних вправ.

Як використовувати соду для збільшення чоловічого органу

Про те, як правильно застосовувати речовина для збільшення члена, можна дізнатися не тільки з публікацій, а й відгуків чоловіків на просторах мережі, які застосували на практиці таку методику.

Збільшення гідрокарбонатом натрію пеніса - дієвий захід, хоча і вирішує проблему тимчасово. Сода не здатна виправити вроджену патологію, але вона дозволяє посилити ерекцію на час статевого акту.