Топ способів збільшити статевий член в домашніх умовах

як збільшити член в домашніх умовах

Багато жінок впевнені, що в любовних утіхах розмір чоловічої гідності не має ключового значення. Але в ряді випадків зовсім невеликі габарити статевого члена можуть сильно вплинути на інтимне життя, причому, не найкращим чином.

Чи реально збільшити пеніс в домашніх умовах? Або ж доведеться задовольнятися розмірами, передбаченими матінкою-природою?

Наскільки ефективні методи збільшення члена в домашніх умовах?

Член продовжує зростати приблизно до 20 років. І хоча з часом зростання припиняється, сучасна дійсність робить можливим процес коригування даного органу. Збільшити член в домашніх умовах - цілком реальне завдання.

Чоловіки, незадоволені розмірами своєї гідності або не отримали бажаного результату в процесі застосування домашніх методик, можуть вдатися до альтернативних способів збільшення члена. Сюди відносять пересадку м'язової тканини статевого члена шляхом оперативного втручання. Дана процедура досить складна і дорога. Крім того, після перенесеної операції належить затяжний реабілітаційний період. Такий спосіб збільшення застосуємо тільки в найкритичніших випадках.

Спеціальних способів і технік, розроблених з збільшувальними цілями, безліч. Чоловікові залишається лише вибрати максимально зручне і відповідне для конкретного випадку. Наприклад, збільшити гідність, не виходячи з дому можна, ознайомившись з декількома тематичними відеоуроками, знайти які можна на просторах мережі. Або ж скористатися широко розрекламованими таблетками, гелями, мазями, препаратами для ін'єкцій та ін.

Зрозуміло, досягти значних параметрів гідності порноакторів і фільмів жанру «еротика» навряд чи вдасться. Однак підвищити власну самооцінку і піднятися в очах партнерки - цілком посильне завдання.

Крім того, більшість з перерахованих нижче способів збільшення члена не тільки допомагають змінити розміри пеніса, але також можуть посприяти збереженню та посиленню еректильної функції в майбутньому.

Збільшення члена за допомогою мазей, кремів або гелів

Як показує практика, кошти на гелевою або кремовій основі найбільш ефективні в питаннях збільшення члена. Принцип їх дії полягає в розширенні кровоносних судин члена і припливі крові до чоловічого органу.

Народні способи збільшення

народні засоби для збільшення члена

Звичайно, з величезного різноманіття методів збільшення фалоса в домашніх умовах корисніше вибрати ті, що діють на організм, не викликаючи побічних дій і не завдаючи шкоди органам і системам. Саме з цієї причини чоловіки, охочі збільшити гідність, вибирають народні методи. Рецепти народної медицини здавна застосовувалися чоловіками для відродження колишньої могутності і коригування розмірів пеніса.

Збільшення статевого органу за допомогою народних засобів - справа копітка і не швидка. Але правильний підхід обіцяє позитивні результати без шкоди здоров'ю. Основою такої терапії є настої, відвари і трав'яні суміші. Вживати їх слід дозовано і акуратно, переконавшись у відсутності алергії на один з компонентів засобу.

Найбільш ефективним, з точки зору збільшення статевого члена, вважаються такі трави і продукти:

 1. Чебрець.Покращує стан організму в цілому і сечостатевої системи окремо. Для приготування цілющих засобів застосовуються листя суцвіття і стебла, коріння для цієї мети не годяться. Базовий рецепт рекомендує залити 100 г чебрецю склянкою окропу. Справжню, охолоджену і зцідженим рідина застосовую по половині склянки двічі на добу.
 2. Полин.Компонентний склад рослини гальмує розвиток запалення і надає стимулюючу дію на функціональність кровоносної системи, що сприяє збільшенню члена. Для приготування відвару, беруть 5 г полину і заливають 1 л холодної води. Проварений протягом 10 хвилин напій остуджують, зціджують і приймають по склянці щодня. Таке лікування тонізує кровоносні судини, в результаті чого відбувається розтягування пеніса і наповнення його кров'ю.
 3. Часник.Вважається визнаним продуктом-афродизіаком, здатним підвищувати чоловіче лібідо. Крім того, з його допомогою можна ефективно збільшити член саме в домашніх умовах. Продукт найкраще вживати у вигляді настоянки - подрібнений часник (10 зубчиків) залити 0. 5 л спирту і ретельно перемішати. Суміш настоюється протягом 10 днів і приймається щодня по 20 крапель протягом місяця.
 4. Сік алое.Потужний стимулятор біопроцесів, що сприятливо впливає на системи організму. Виготовлення настойки для збільшення чоловічого статевого члена не надто складне. У відповідну ємність необхідно влити 0. 5 л якісної горілки і додати в неї кілька ложок меду і подрібненого листя алое (500 г). Настоянка відправляється в прохолодне місце на 7 тижнів. Готове засіб вживається за годину до прийому їжі 3-4 рази на добу.

Екстендер в допомогу

екстендер для збільшення статевого члена

Екстендер - сучасний прилад, що відрізняється високою популярністю у чоловіків, що бажають збільшити член в домашніх умовах і змінити його довжину і діаметр.

Такі прилади поділяють на вакуумні, поясні і петельні. Останні економні щодо ціни, але менш зручні у використанні. Перераховані види приладів представляють собою двосторонній фіксатор: один впирається в лобкову кістку, інший закріплює тіло члена і головку. З боків від пеніса розташовуються спеціальні пружини, що дозволяють виробляти витягають руху. Таке пристосування працює на природних здібностях пеніса змінюватися і збільшуватися під впливом фізичної сили. Регулярне його застосування гарантує ефективне збільшення статевого члена через кілька тижнів від початку використання.

Підвішування вантажу

Однією з найбільш древніх процедур збільшення члена за допомогою підручних засобів визнано застосування гир і важків. Ефект збільшення статевого органу від таких маніпуляцій дійсно існує. Процедура включає кілька етапів:

 • розігрівання члена масажними рухами;
 • розташування лейкопластиру безпосередньо перед головкою;
 • підвішування вантажу на мотузочці.

Початкові спроби утримання вантажу повинні складати по часу близько 1-3 хвилин. Час поступово збільшується, як і вага важків.

Увага!Головка члена не повинна піддаватися впливу генітального вантажу. Якщо це сталося, утяжелитель слід зменшити, скоординувавши масу важків.

Масаж

Згідно відгуками опитаних чоловіків, цілеспрямований масаж члена дозволяє досягти позитивних результатів вже через 3 місяці регулярних тренувань. Ефективний і якісний масаж для збільшення члена в умовах будинку складається з 3 етапів:

 1. Підготовчий.Руки і статевий орган слід ретельно вимити. Навколишнє обстановка повинна бути спокійною і яка має до даної процедури. Далі необхідно змочити теплою водою серветку з натуральних тканин і загорнути в неї член на кілька хвилин. Ця процедура активізує приплив крові до органу.
 2. Масаж з метою збільшення члена.Кілька крапель масажного масла (нейтрального) наносять на долоні, а також підставу члена. Подальші дії можуть здійснюватися за однією з двох схем:
  1. Стандартна техніка для збільшення довжини члена. Нагадує звичайну мастурбацію. Пеніс захоплюється «кільцем» з великого і вказівного пальців. Рухи здійснюються на «млявому» члені. Протягом 3 хвилин необхідно масажувати член від заснування до голівки. Зазвичай така маніпуляція стимулює ерекцію. Завершувати процес еякуляцією не слід, його потрібно «згорнути» відразу ж після утворення «стояка».
  2. Руху, що сприяють збільшенню діаметра члена. Пальці лівої руки щільно охоплюють пеніс по всій довжині. Акуратними викручувати рухами правої кінцівки необхідно опускатися все вище і вище по стовбуру органу.
 3. Завершальний етап.З члена слід змити масло і надіти не утрудняють рухів білизна. Не можна допускати переохолодження області, що зазнала масажу. Для цього слід виконувати процедуру перед сном, щоб відразу після масажу лягти в ліжко, виключивши можливість впливу холодного повітря.

Використання помпи

Принцип роботи даного приладу полягає у впливі на член низького тиску. Для цього орган поміщається в спеціально пристрій, іменоване помпою. В результаті рухів пристосування, що нагадують дію поршня, кров сильно приливає до члена і слабо відходить від нього. Помпа для члена дуже популярний прилад серед чоловіків, що бажають збільшити в домашніх умовах не тільки довжину, але і товщину члена.

Джелкінг і інші вправи

Методика Джелкінг являє собою спеціальну систему рухів, що нагадують масаж члена, з тією лише різницею, що Джелкінг здійснюється за умови неодмінного використання спеціальної змазки. Взагалі ж такий самостійний метод збільшення члена вважається дуже старим - згідно з деякими дослідженнями, їм користувалися ще стародавні африканці та індійці.

Принцип джелкінга полягає в здійсненні рухів, що нагадують доїння. Процедура проводиться на прямостоящих, ерегованому члені. Великим і вказівним пальцем слід відтягувати орган у напрямку вниз, а потім - назовні, здійснюючи масування. Пальці повинні задіяти всю поверхню пеніса, за винятком головки.

Рада.Метод принесе користь виключно за умови застосування мастила. Підручні засоби у вигляді шампунів і гелів наносити не можна. Основна мета джелкінга - посилити кровообіг в пенісі, допомагаючи збільшити його товщину і довжину.

Додатково в домашніх умовах, можна застосувати наступні гімнастичні вправи для збільшення пеніса:

 1. За допомогою мішечка, наповненого розігрітій крупою, здійснювати попередні прикладання до пеніса. Далі орган доводиться до стану неповної ерекції. Обхопивши його корінь пальцями, слід рухатися вгору, немов відтягуючи орган. Дотягувати член до самої головки не слід. Така вправа рекомендується проводити по 20 підходів, кожен день, нарощуючи швидкість і доводячи кількість до 200 разів. У разі настання сильної ерекції заняття потрібно відкласти і почекати, поки гідність «вляжеться», а потім знову продовжити руху.
 2. Руху здійснюються всією долонею. Пеніс слід укласти в обхват і стискати близько 10 секунд. Під час такого стиснення слід відтягувати орган по черзі вгору-вниз і по сторонам.

Інші методи збільшення члена

У разі якщо перераховані способи які можна використовувати в домашніх умовах не допомогли збільшити член, слід розглянути альтернативні варіанти вирішення даного питання:

 1. Збільшення члена содою. Домашній рекордсмен по ефективності збільшення члена. Застосовується наступними способами:
  • ванночки;
  • компреси та аплікації;
  • скрабірованіе;
  • масування.

  Подібні содові маніпуляції допомагають посилити кровообіг в районі пеніса і, відповідно до запевнень чоловіків, які застосовували цей продукт, помітно збільшити статевий орган.

 2. БАДи для потенції. Альтернативні препарати, що допомагають збільшити член. Сюди відносять різні гормональні і трав'яні препарати, таблетки, гелі, креми та ін. Такі склади допомагають крові вільніше доливати до району таза, розширювати судини, попутно збільшуючи член.
 3. Насадка. Підходить чоловікам, які прагнуть реально збільшити член безпосередньо перед коитусом. Насадки не тільки коректую розмір пеніса, але і покращують стан ерекції.
 4. До відома.Подібні насадки бувають закритими і відкритими. Перші призначені для збільшення довжини члена не покидаючи будинку, з метою коригування товщини є сенс придбати відкритий варіант. Насадки для збільшення члена зазвичай виготовляються з силікону або латексу. Допомагають збільшити член на 3-10 см.

 5. Ліпофілінг. Безкровна альтернатива хірургічному втручанню. У тіло пеніса спеціальною голкою вводиться жир, вирячені з якої-небудь ділянки тіла пацієнта. За допомогою такої маніпуляції відбувається коригування розмірів і ширини члена, що робить його більш довгим і товстим. Метод практично не викликає побічних ефектів, оскільки вводиться матеріал належить пацієнту, тобто вважається біологічно сумісним. Замість жирової тканини, можна застосовувати гіалуронову кислоту, але ефект від таких вливань пропадає через 1 рік.
 6. Таблетки для збільшення пеніса. Ще один спосіб збільшити член без операції.
 7. Хірургічна операція. Застосовується в самому крайньому випадку, коли розміри чоловічого достоїнства дійсно незначні і якщо інші методи збільшення члена безпосередньо в домашніх умовах не принесли результатів. Операція передбачає розсічення зв'язки, розташованої в районі лобка і нарощуванні пеніса з цієї зони. Додатково проводиться фіксація тіла члена і пластика тканин лобкової зони. Середні показники збільшення після такого втручання - 5 см. Плюс даної збільшувальною процедури полягає в тому, що отримані результати зберігаються назавжди.
 8. Продукти збільшують член.

Подовження пеніса - процес, який може самостійно осилити практично кожен чоловік. Для цієї мети підійдуть практично будь-які доступні сучасні засоби, включаючи різні мазі, уколи та інші медикаментозні або немедикаментозні препарати. Якщо ж довіри до традиційної терапії немає, можна вибрати альтернативний спосіб у вигляді підвішування вантажів, джелкінга, содових процедур і так далі. Правильний підхід до вправ і систематичність в їх виконанні допоможуть досягти значних результатів за відносно невеликий проміжок часу.