ПРОСТІ СПОСОБИ ШВИДКОГО ЗБІЛЬШЕННЯ ЧЛЕНА

Щоб швидко і надовго збільшити статевий член в домашніх умовах, навряд чи можна прийняти чарівні пігулки або випити цілющі трави - не існує препаратів, які здатні миттєво і на довгий термін зробити пеніс довше і товщі. Тому якщо ви хочете збільшити розмір члена в домашніх умовах, потрібно не тільки чудо-крем, але і м'язова тренування, масаж, механічне розтягування або інші маніпуляції.

Необхідність у збільшенні члена

в яких випадках необхідно проводити збільшення статевого члена

Як відомо, статевий член - гордість кожного чоловіка. Парадоксально, але при цьому практично всі чоловіки незадоволені розміром своєї гідності. Однак, в наш час не кожен має можливість і бажання збільшувати пеніс за допомогою хірургічного втручання або дорогого обладнання.

Але якщо можна накачати м'язи, то чому не можна те ж саме зробити і з статевим органом? Пеніс - це не м'яз, і логічно припустити, що існують вправи, які дозволять збільшити його розмір. Головною умовою успішного збільшення члена, як і в будь-якому іншому важливій справі, є регулярні тренування.

Однак, перш ніж прийняти рішення про збільшення пеніса, необхідно зрозуміти, чи існує необхідність робити це саме вам. До того ж, додатково рекомендується проконсультуватися з урологом.

Прийнята в усьому світі шкала розміру чоловічої гідності наступна:

 • Маленький пеніс має розмір до 16 см.
 • Член середнього розміру може бути довжиною від 16 до 18 см.
 • Пеніс, довжина якого складає більше 18 см, відноситься до великих.

Тому якщо у вас член маленького розміру або ви хочете стати володарем великого гідності, рекомендуємо вам звернути увагу на техніки, які ви зможете використовувати в домашніх умовах.

Практичний посібник щодо збільшення члена

Щоб збільшити статевий орган на кілька сентиментів, рекомендуємо звернути увагу на спеціальну гімнастику. Якщо проводити її регулярно, то можна помітити не тільки збільшення пеніса, але і зниження його чутливості, яка дозволяє продовжити статевий акт.

способи збільшення чоловічого члена
 1. Вправи необхідно проводити в розслабленому стан.
 2. Візьміть пеніс однією рукою і міцно стисніть головку. При цьому не повинно виникати хворобливих відчуттів, а також порушення кровообігу.
 3. Потягніть статевий орган в сторону від себе, не робіть при цьому різких ривків. Тягнути потрібно до тих пір, поки не виникнуть неприємні відчуття.
 4. Протримаєте пеніс в такому стані кілька хвилин, намагаючись поступово підвищувати ступінь розтягування.
 5. Зробіть невелику перерву. При цьому зробіть невеликий масаж, який допоможе відновити нормальний кровообіг.
 6. Вправа слід повторювати кілька разів, постійно змінюючи напрямок розтягування члена. Після кожної розтяжки не забувайте робити масаж.
 7. Останнім заходом повторіть першу вправу, після чого сильно стисніть пеніс десять разів.

Ручне вплив на статевий орган не менш ефективно, ніж інші техніки, які включають в себе механічні пристосування або лікарські препарати. Така техніка є найбільш безпечним способом збільшення чоловічої гідності.

Це пов'язано з тим, що використовується самим безпечний захоплення, який виключає тиск на важливі нервові закінчення. Однак, дуже важливо прислухатися до своїх відчуттів, щоб не стиснути занадто сильно і порушити кровообіг.

При регулярному виконанні даної вправи вдається збільшити довжину члена на кілька сантиметрів за 3-4 місяці. При цьому перші результати ви зможете помітити вже через 2-3 тижні.

Способи масажу для збільшення розміру пеніса

Перш ніж приступити до масажу статевого органу, необхідно підготуватися. Це дуже важливо не тільки для ефективності масажу, але і для безпечного виконання даної техніки. В першу чергу, руки необхідно вимити і обробити їх дезинфікуючим розчином. На член необхідно покласти теплий компрес. Для цього використовується м'яка натуральна тканина, яка змочується теплової водою. Час компресу становить близько трьох хвилин. По закінченні цього часу тканину потрібно намочити повторно, і повторити процедуру ще раз. Після цього статевий орган готовий до масажу. Таким чином, ви зможете поліпшити кровопостачання м'яких тканин, а також поліпшити еластичність шкіри, тому масаж буде більш ефективним.

Основні етапи масажу:

 1. Сядьте зручно.
 2. Член повинен перебувати в збудженому стані.
 3. Нанесіть на пеніс мастило.
 4. Обхватите його великим і вказівним пальцем біля основи.
 5. Здійснюйте сильні і акуратні руху знизу і назовні. При цьому необхідно стосується всієї поверхні органу, виключаючи головку. Рухи повинні нагадувати доїння корови.
 6. Продовжуйте виконувати масаж протягом 10-15 хвилин.
 7. Масаж слід проводити щодня.

Уже через кілька тижнів регулярного масажу можна замінити значне збільшення як товщини, так і довжини статевого органу.

Існує також спеціальна техніка, яка дозволяє швидко збільшити розмір головки. Дана техніка нагадує вищеописаний спосіб масажу, проте всі рухи необхідно виконувати повільно.

масаж для збільшення чоловічого члена

Етапи масажу:

 1. Постарайтеся пригнати якомога більше крові до голівки. При цьому стежите за рівнем тиску в статевому органі.
 2. Зафіксуйте пальці в такому положенні на декілька секунд.
 3. Відпустіть пальці і трохи відпочиньте.
 4. Повторіть масажні руху ще раз, збільшивши час впливу на головку.
 5. Після вправ головка члена збільшиться в розмірі. Стисніть пеніс біля основи і потримайте кілька секунд.
 6. Виконуйте такий масаж щодня протягом 10 хвилин.

При регулярному виконанні масажу член не тільки стане більше, але і ви зможете похвалитися витривалістю і збільшеною сексуальною активністю. Рекомендується періодично міняти техніки, щоб активно впливати на всі зони статевого органу.

І не забувайте, що ніякі тренування не будуть ефективні, якщо не посилити їх дію позитивними емоціями. Ви повинні любити себе і вихваляти свою чоловічу гідність і подумки доращивать бажані сантиметри. Це допоможе не кинути виконання вправ через кілька днів, і допоможе довести справу до кінця, створивши тіло своєї мрії.